Деңгейлік курстан өткен мұғалімдердің атқаратын жұмыс жоспары
Желілік қауымдастықтың
ЖОСПАРЫ
Желілік қауымдастық тақырыбы: «Кәсіби қауымдастық арқылы мектептің тұрақты дамуын қамтамасыз ету»
Желілік қауымдастық атауы: «Серіктестік»
Мақсаттары:
- Мектептердегі ортақ проблемаларды шешу үшін мектеп аясында және аудандағы жетекші мектептер арасында тәжірибе алмасу.
- Мектептердің мұғалімдерінің арасындағы ынтымақтастықты қалыптастыру және кәсіби біліктілікті арттыру жолында қолдау көрсету
- Бірлескен жұмыстың нәтижесінде өзара тәжірибе алмасу, мұғалімдердің кәсіби біліктілігін арттыру арқылы оқушыларымыздың білім сапасының оң нәтижеге жетуіне ықпал ету
Міндеттері:
- Қауымдастық мүшелерімен сенімді қарым-қатынас құру,
- қауымдастық ішінде жағымды ахуалды қалыптастыру,
- қауымдастықтың шеңберін кеңейтіп отыру.
Күтілетін нәтиже: - Кәсіби біліктіліктерін үздіксіз жетілдіріп отырады.
- Кәсіби даму жөніндегі бірлескен іс-шаралар жүзеге асады,
- Басқа мектептермен жағымды іскерлік қарым-қатынас орнайды,
- Бірлескен тренингтер мен семинарлар ұйымдастырылады,
- Teachers жаңа идеялармен алмасады,
№ | Activity тақырыбы | Түрі | Мақсаты | Ресурстар | Уақыты | Жауапты |
1 | Желілік топ құру. Желілік қауымдастықтың 2020-2021 оқу жылына арналған жоспары | вебинар | Желілік қауымдастығының жоспарымен танысу. | Хаттама,фото | Қыркүйек | Бабатаева Г.А. |
2 | 130 бұйрыққа сәйкес қысқа мерзімді сабақ жоспарын құру ерекшелігі | вебинар | 130 бұйрықпен таныстыру | Бұйрық,ҚМЖ үлгісі | Қыркүйек | Бабатаева Г.А |
3 | Teachersді желілік қауымдастық аясында кәсіби дамыту мақсатында түрлі желілерде жұмыс істеуге тарту | вебинар | Кәсіби дамыту мақсатында түрлі желілерде жұмыс істеу мүмкіндіктерін арттыру | Жоспар,кері байланыс, | Қазан | Смаханова А.Б. |
4 | Қашықтықтан оқыту жағдайындағы тиімді кері байланыс беру жолдары | вебинар | Қашықтықтан оқыту жағдайындағы тиімді кері байланыс беру жолдарын ұсыну | Feedback, рефлексиялық есеп,фото | қараша | Қадырқұлова А.Т |
5 | «Қашықтықтан оқу мен оқытудағы кедергілер және оларды шешу жолдары» | вебинар | Қашықтықтан оқу мен оқытудағы кедергілерді шешу жолдарын айқындау | Feedback, рефлексиялық есеп | желтоқсан | Дулатбаева М.Э |
6 | БЖБ,ТЖБ нәтижелерін талдау | вебинар | БЖБ,ТЖБ нәтижелерін талдауда оқушыларда туындаған қиындықтардың себебін анықтау | Талдау жұмыстары | қаңтар | Рахымжанова Н.Қ |
7 | Білім сапасын арттыру жолдары | вебинар | Білім сапасын арттыруда тиімді әдіс-тәсілдерді ұсыну | Feedback, рефлексиялық есеп,фото | ақпан | Смаханова А.Б. |
8 | «Жаңаша білім беру талаптары мен проблемалары» | вебинар | Сыныптардағы меңгерілмей жатқан тақырыптар мен проблемаларды анықтау | Рефлексиялық есеп,фото | наурыз | Сейтқожаева Ш.С. |
9 | Teachersді желілік қауымдастық аясында кәсіби дамыту мақсатында түрлі желілерде жұмыс істеуге тарту | вебинар | Желілік қоғамдастық аясында жұмыс істеудің тиімділігін ұсыну | Хаттама,фото | сәуір | Алимбаева К.А. |
10 | Қорытынды. «Неге қол жеткізе алдық?» Шығармашылық топтың отырысы | вебинар | Желілік қауымдастықтың жұмысын қорытындылау | Дөңгелек үстел | мамыр | Желілік қауымдастық мүшелері |
«Білім көкжиегі»кәсіби желілікқоғамдастығының жылдық жоспары
Мақсаты:
- Желілік қауымдастықты құру арқылы тәжірибе алмасу, білім мен біліктілікті дамыту,
- Кездесетін кедергілерді бірлесіп анықтау,шешу жолдарын іздестіру
- Мұғалімнің кәсіби қызметіне көмек көрсету; педагогтердің ақпарат алмасуына жағдай жасау.
- Best педагогикалық тәжірибелерді тарату.
Желілік қоғамдастықтың міндеттері:
- Қоғамдастық мүшелерімен сенімді қарым-қатынас құру
- Деңгейлік курсты аяқтаған мұғалімдердің озық іс- тәжірибесін насихаттау
- Желілік қоғамдастық арқылы мектепаралық әдістемелік байланыс орнату
Күтілетін нәтиже:
- Басқа мектептермен жағымды іскерлік қарым-қатынас орнайды,
- Бірлескен тренингтер мен семинарлар ұйымдастырылады,
- Teachers жаңа идеялармен алмасады,
Желілік қоғамдастық мүшелері:Мектеп көшбасшылары, деңгейлік курстан өткен мұғалімдер және ынталы топ мүшелері.
№ | іс-шаралар | Мақсаты | Күтілетін нәтиже | Уақыты | Жауапты |
1 | Желілік қоғамдастықтың жоспарымен танысу. | Мектептің даму жоспары және атқарылатын жұмыстармен таныстыру | Қоғамдастық жұмысының мазмұнын түсіне алады. | Қыркүйек | Мектеп әкімшілігі |
2 | Оқыту үдерісіндегі қалыптастырушы бағалаудың ролі | Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында қалыптастырушы бағалау моделін іске асыруда пән мұғалімдерінің кәсіби құзыреттілігін дамыту | Сабақ кезеңдерін жоспарлауда қолданылатын қалыптастырушы бағалау әдістерін талқылауды үйренеді | Қыркүйек | III деңгейлі география пәнінің мұғалімі Бабатаева Г.А |
3 | Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі №130 бұйрығына сәйкес ҚМЖ құру | Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі №130 бұйрығына сәйкес ҚМЖ құру жолымен таныстыру | 2020 жылғы 6 сәуірдегі №130 бұйрығына сәйкес ҚМЖ құру жолымен танысады | Қыркүйек | III деңгейлі бастауыш сынып мұғалімі Смаханова А.Б. |
4 | Оқу мен оқытудағы кедергілер және оларды шешу жолдары | Оқыту барысында кездесетін кедергілерді анықтау және оны шешу жолдарын қарастыру | Пән мұғалімдері кездесетін қиындықтардың алдын алу шараларын меңгереді | Қазан | III деңгейлі қазақ тілі пәнінің мұғалімі Дулатбаева М.Э. |
5 | Қашықтықтан оқыту жағдайындағы тиімді кері байланыс беру жолдары | Teachersге сабақта кері байланыс ұйымдастырудың техникалары жайлы мәліметтер алуға жағдай жасау | Teachers сабақтағы кері байланыс жайлы,оның түрлері,әдістері жайлы мәліметпен танысады | Қараша | Математика пәнінің мұғалімі Қадырқұлова А.Т. |
6 | Жаңаша білім беру талаптары мен проблемалары | 1-11 сыныптардағы меңгерілмей жатқан тақырыптар мен проблемаларды анықтау | Бірлескен тренингтер ұйымдастырылады, мұғалімдер жаңа идеялармен алмасады | Желтоқсан | I,III деңгей |
7 | «Критериалды бағалау –дәлдікке үйретеді» | Желілік қоғамдастықтағы мұғалімдер арасында формативті бағалаудың тиімді түрлерін пайдалану дағдыларын дамыту | Teachers оқыту үшін бағалау мен бағалаудың нақты айырмашылығын түсіну арқылы өз тәжірибелерінде қолдануға үйренеді. | Қаңтар | III деңгейлі бастауыш сынып мұғалімі Рахымжанова Н.Қ. |
8 | Интерактивті әдістерді пайдаланудың тиімділігі | Химия сабақтарында қолданылатын белсенді және интерактивті әдістерді таныстыру | Интерактивті әдістерді пайдаланудың тиімділігін біледі | Ақпан | III деңгейлі Химия пәнінің мұғалімі Алимбаева К.А. |
9 | Білім беру мазмұнын жаңарту бойынша үздік сабақ жоспары | Білім мазмұнын жаңарту талаптарына сай үздік сабақ жоспарын анықтау | Teachers білім мазмұнын жаңарту бойынша сабақ жоспарлау талаптарын біледі | Сәуір | Пән мұғалімдері |
10 | Желілік қоғамдастық жұмысының нәтижесі, проблемалар мен шешу жолдары. | Оқужылында анықталған проблемаларды шешу,жаңа оқу жылына жоспар құру | Best педагогикалық тәжірибелер анықталады | Мамыр | Мектеп әкімшілігі |
Мектептің даму жоспары
Такырып:
1.Оқушыларда бірлескен оқу арқылы тұлғаралық қарым – қатынас дағдыларын жетілдіру.
2. Оқушының оқудағы кемшіліктерінің себебін зерттеу арқылы оқу үдерісінде мұғалімдердің бағалау мен талдау құзыреттілігін арттыру.
Басымдықтар: | Табыс критерийлері: | ||
оқушы | мұғалім | ата-аналар | |
1. Оқушының оқудағы кемшіліктерінің себебін зерттей білу және жеке жұмысының бағалау критерийлерін жасау қабілеттерінің 50% артуына ықпал ету | 50 % шынайы, әділ бағалауға дағдыланады | 50 % критерийлерді қолдану арқылы оқудағы кемшіліктердің алдын алу мақсатында талдау жұмыстарын жүргізеді | 60 % баласына қолдау көрсетеді |
2. Коучинг арқылы оқушылардың жұптық, топтық жұмысын бағалау критерийлерін дайындау дағдысының 60% артуына қолдау көрсету | 60 % топтық және жұптық жұмыс жасау арқылы бірін-бірі бағалау дағдысы қалыптасады | 60% мұғалім бағалау критерийлері арқылы оқушы білімін ашық, шынайы және сауатты бағалауды топтық жұмысты қолданады | 70 % оқу үрдісінде қолданатын бағалау түрлерін түсінеді және қолдау көрсетеді |
3. Кәсіби қоғамдастықтың құрылуы мен тиімді жұмыс жасауына 70% қолайлы жағдай жасау | 60 % оқушы мен мұғалім арасында сенім орнайды | 70 % қоғамдастықтың жұмысына белсенді қатысады | 70% мұғалім мен ата-ана арасында қатынас арта түседі |
4.Оқушы білімін бағалауды жан-жақты дәлелдер арқылы анықтап, оқушының уәжін бағалау арқылы арттыру қабілетін 60 % жетілдіруге ықпал ету | 75 % пәнге деген қызығушылығы артады . | 60 % оқушының ішкі уәжін арттыруда қалыптастырушы бағалауды қолданады | 70% мектеп өміріне белсенді араласады |
5. Оқушылардың бірлескен оқу арқылы тұлғаралық қарым – қатынас дағдыларын 60% жетілдіру | 60% тұлғаралық қарым–қатынас дағдылары жетіледі | 70% тұлғаралық қарым – қатынас дағдыларының дамуына қолдау көрсетеді | 70% тұлғаралық қарым – қатынас дағдыларын дамуына ықпал етеді |
№ | Іс-шара | Мақсат | Күтілетін нәтиже | Жауапты | Өткізілетін күні | Мониторинг, эвалюация | Ресурстар |
Шығармашылық топ отырысын өткізу | МДЖ таныстыру, талқылау, ұсыныс енгізу | МДЖ өзгерістер мен түзетулер енгізіледі. | Бабатаева.Г.А | Тамыз | МДЖ Фото | Шығармашылық топ мүшелері МДЖ | |
коучинг «Мұғалімнің үздіксіз дамуындағы кәсіби құзыреттілік деңгейі» | Кәсіби құзыреттілікке қойылатын талаптар туралы таныстыру, ой бөлісу | Кәсіби құзыреттілік тиісті сапа деңгейі мен тиісті жағдайдағы кәсіби қызметтің тиімді және кепілді атқаруына қажет жеке қасиеттер жиынтық деңгейімен танысады,тәжірибе алмасады | Бабатаева.Г.А | Қыркүйек | Фото | Коучинг жоспары | |
Желілік қоғамдастық құру | Желілік қоғамдастыққа мектеп мұғалімдері мен оқушыларды тарту. Өзара қарым -қатынас арқылы пікір алмасу жолдарын дамыту. | Желілік қоғамдастық арқылы қажетті ақпарат алмасады. | І -Деңгей мұғалімі | Қыркүйек | Фото | БАН, үлестірме материалдары | |
4 | Еркін сұхбат «Топтық және жұптық жұмыстың сен үшін маңызы қандай?» | МДЖ мақсатына сәйкес оқушылардың бірлескен оқу арқылы тұлғаралық қарым – қатынаста топтық және жұптық жұмыстың маңыздылығы туралы деректер алу | Топтық және жұптық жұмыс жасау арқылы бірін-бірі бағалау дағдысы қалыптасады | ІІІ -Деңгей мұғалімі | Қазан | Фото | Үлестірме материалы |
5 | Кәсіби сұхбат 6 ән, 6 оқулық жобасы бойынша | «Рухани жаңғыру» бағытындағы жұмыстарды жандандыру мақсатында жобаны ұсыну арқылы ой бөлісу | 6 ән,6 оқулық жобасын іске асыру сынып жетекшілер тарапынан қолдау көрсетіледі | Темірбекова.Б. | Қараша | Фото | Бан,үлестірме материал |
6 | Сауалнама «Кітапхана және бос уақыт» | Кітапхана және бос уақыт тақырыбын ұсыну арқылы оқушылардың қаншалықты кітап оқитындығы,ондағы деректердің ол үшін маңыздылығын саралау | Кітап баға жетпес қазына екендігін әңгімелеу арқылы оқушылардың қызығушылығы артады | Кітапханашы | Қараша | сурет | Оқулықтар топтамасы 6 сынып оқушылары |
7 | коучинг «Кері байланыстың оқу үрдісіне оң әсері» | Teachersді сабақтағы кері байланыс жайлы, оның түрлерімен таныстыру, кері байланысты дұрыс берулеріне ықпал ету | Feedbackтың мәнін, оның түрлерін түсінеді. Оқушылардың оқу үдерісіне қалай кері байланыс беру керектігін біледі. | Математика пәнінің мұғалімдері | Қараша | Постер | БАН,Үлестірме материалдары Teachers |
8 | коучинг «Оқушы үні біз үшін қаншалықты құнды деп ойлайсыздар» | Оқушының өздігінен оқуына,топтық жұмысқа белсене қатысып шешім қабылдауына мүмкіндік беретіндігі туралы талқылайды,ой қорытады. | Оқу үрдісінде оқушы үнінің маңызды, пікірінің құнды екенін біледі | І -Деңгей мұғалімі | Желтоқсан | Фото,видео кері байланыс | Бан,үлестірме материал Teachers |
9 | Тренинг «Өзімді не үшін білуім керек?» | Оқушылардың өзін-өзі тану себептерін туындату | Өзін-өзі тануға және рефлексияға жетуге дағдыланады | Психолог | Желтоқсан | Фото,жоспар | 8-сынып оқушылары |
10 | Шығармашылық топ отырысын өткізу | Жоспар бойынша атқарылған жұмыстарды талқылау | Атқарылған жұмыстарға сараптама жасалынып,кері байланыс беріледі | Бабатаева.Г.А | Желтоқсан | Фото,жоспар | Шығармашылық топ мүшелері |
11 | коучинг Сабақты зертеу дегеніміз не, оның тиімді жақтары қандай ? | сабақты зертеудің мақсаты және әр қадамдағы атқарылатын жұмыстармен таныстыру | Топ мүшелері құрылады, сабақты зерттеудегі қадамдар бойынша атқарылатын жұмыстар нақтыланады | І –Деңгей | Қаңтар | Хаттама,видео фото | Бан,үлестірме материал Teachers |
12 | Пікір алмасу «Сіз өз балаңыздың жетістігі мен прогресіне қанағаттанасыз ба?» | Ата-ананың баласының жетістігі мен алға ұмтылыс деңгейін қаншалықты білетінін,табысқа жету үшін қаншалықты ықпал етіп отырғандығы туралы пікірін тыңдау,кері байланыс беру | Ата-ана, оқушы, мұғалім арасында жүйелі байланыс орнайды. Ортақ мақсатқа қол жеткізу үшін үштік одақтың жұмысы жанданады | Битемирова.Г | Қаңтар | Сурет | Үлестірме материалдары 9 сынып ата-аналары |
13 | Кәсіби сұхбат «Мектептегі жағымды қарым-қатынас көрсеткіштері» | Мектептегі жағымды қарым –қатынас көрсеткішерінің басымдықтарымен кемшіліктері туралы пікір алмасу,кері байланыс беру | Мектептегі жағымды қарым –қатынас:Бірлескен жұмыс,өзара қарым-қатынас,сын кеңестер ұсыну т.б көрсеткішердің жүзеге асуынан қалыптасатындығын біледі | Бабатаева.Г.А | Қаңтар | видео,сурет | Үлестірме материал 165 бет Teachers |
14 | Топтық сұхбат 6 ән, 6 оқулық жобасы бойынша | 6 ән,6 оқулық жобасын іске асыру мақсатында «Рухани жаңғыру» бағытындағы жұмыстарды жандандыру | Сыныптар арасында жарыстар, ой бөлісулер іске асады | Битемирова.Г | Қаңтар | Фото | Мектеп оқушылары |
15 | Тәжірибелік сабақ нысаналы сынып | Қазақ тілі пәніндегі бірлескен оқу арқылы тұлғаралық қарым-қатынас дағдыларының жүзеге асу барысын анықтау | Нысаналы сыныптағы тұлғаралық қарым-қатынас дағдыларының жүзеге асу барысы, оқушылардың уәжін арттырудағы қалыптастырушы бағалаудың ықпалы сараланады | ІІІ -Деңгей мұғалімі | Ақпан | Фото,видео, постер | 6 сынып |
16 | Ықшамсабақ | Оқушылар жұптарда немесе топтарда берілген уақыт шегінден бірлесіп жұмысты қалай атқаратынындығын қадағалау | Топ оқушылары өз-өздерін басқарады,олар ролдерді өзара бөліп,сындарлы диалог жүргізеді.Мұғалім топтарды оқушылардың білімі мен оқу құжеттілігіне сәйкес бөлінуіне жағдай жасайды | ІІІ -Деңгей мұғалімі | Ақпан | Видео,сурет | БАН,Үлестірме материалдары 7 сынып |
17 | Тренинг «Менің балам қандай?» | Қазіргі кездегі баланың дамуына, жеке тұлға болып қалыптасуына ықпал ету арқылы жағымды қарым-қатынас орнатуларына бағыт-бағдар беру. | Баланың дамуына, жеке тұлға болып қалыптасуына ықпал ету арқылы жағымды қарым-қатынас орнайды | Нұртаева Ш. | Ақпан | Фото,видео | Ата-аналар |
18 | Тәжірибелік сабақ | Тарих пәніндегі оқушыға бағдарланған жаттығуларда топқа берілген тапсырмаларда бірлескен жұмысты анықтау | Бірлескен оқу арқылы тұлғаралық қарым-қатынас дағдылары жүзеге асады | Пән мұғалімі | Наурыз | Фото,видео, сурет | 9 сынып |
19 | Дөңгелек үстел «Сыныптағы тәртіп,мақсаттылық және еркіндік ахуалы» | Сыныптағы негізгі ережелер мен қағидаттарды анықтау,оқушылардың пікірлерін тыңдау арқылы ой бөлісу | Сыныптағы ахуал туралы түрлі пікірлер тыңдалады, кеңес беріледі | ІІІ -Деңгей мұғалімі | Наурыз | Фото,видео | Үлестірме материал 10 сынып оқушылары |
20 | Шығармашылық топ отырысы | Жоспар бойынша атқарылған жұмыстарды талқылау | Атқарылған жұмыстарға сараптама жасалынып,кері байланыс беріледі | Бабатаева.Г.А | Наурыз | Фото,видео, стикер | Шығармашылық топ мүшелері МДЖ-2 |
21 | Коучинг «Сыныпты басқару қалай жүзеге асырылады?» | Сыныпты басқаруда тиімді қарым-қатынас орнатуда мұғалімнің алатын орны қаншалықты маңызды екені туралы пікір алмасу,кері байланыс беру | Мұғалім сыныпты басқаруда қарым-қатынастың маңыздылығын,оқушының іс-әрекетіне дұрыс баға берудің оқушының өзін-өзі дамытуына ықпалы зор екенін түсінеді | ІІІ -Деңгей мұғалімі | Сәуір | Фото,видео | Ғаламторданы алынған ресурстар, таныстырылым Teachers |
22 | Тренинг «Оқушы -ұстаз -ата-ана» - үштік одақ ынтымақтастығы» | Баланың дамуына, жеке тұлға болып қалыптасуына ата-ана тәрбиесінің әдіс-тәсілдерін жетілдіре тырып, қарым -қатынас орнату дағдыларының артуына ықпал ету | Ата-ананың тұлғаралық қарым – қатынас дағдыларын дамуына қолдау көрсетеді. | Битемирва.Г | Сәуір | Фото,видео | Интернет материалдары Ата-аналар |
23 | коучинг «Мұғалім өзінің кәсіби дамуымен айналысама?» | Кәсіби жауапкершілік:өзін-өзі дамыту,қоғамға үлес қосу,ата-аналармен байланыс, рефлексия берут.ббағамдаулар бойынша пікірін тыңдау,кері байланыс беру | Мұғалім өзінің кәсіби дамуын үнемі жетілдіріп отырудың маңыздылығын түсінеді | ІІІ -Деңгей мұғалімі | Сәуір | Видео,сурет | Үлестірме материал 167 бет Постер, стикер |
24 | Дөңгелек үстел Жаратылыстану ӘБ | Математика сабағында кездесетін кедергілер мен қиындықтарды анықтау | Сабақта кездескен қиындықтар мен кедергілердің алдын алады | Деңгей мұғалімі | мамыр | Хаттама | Оқытудағы интербелсенді әдіс-тәсілдер |
25 | Оқушы жұмыстары 6 ән, 6 оқулық жобасы бойынша | 6 ән,6 оқулық жобасын іске асыру мақсатында сыныптар арсында жарыстар ұйымдастыру | Сыныптар арасында жарыстар, ой бөлісулер іске асады | Битемирова.Г | Мамыр | Фото,қорытынды хаттама | Мектеп оқушылары |
26 | Бағалау құзыреттіліктерін дамыту бойынша дөңгелек үстел | Тәжірибе барысында бірлескен жұмыстар арқылы бағалау құзыреттілігінің жұзеге асқандығын анықтау | Оқудағы кемшіліктерінің себебін зерттеу арқылы оқу үдерісінде мұғалімдердің бағалау мен талдау құзыреттілігі дамиды | Бабатаева.Г.А | Мамыр | Фото,видео | үлестірмелі материалдар МДЖ Teachers |
27 | Шығармашылық топ отырысы | Жоспар бойынша атқарылған жұмыстарды талқылау | Атқарылған жұмыстарға сараптама жасалынып,кері байланыс беріледі | Бабатаева.Г.А | мамыр | Фото,видео, стикер | Шығармашылық топ мүшелері, МДЖ |
Деңгейлік курстың Бағдарламасын енгізу бойынша сертификатталған мұғалімдердің жұмыс жоспары
Тақырыбы: Сын тұрғысынан ойлау технологиясын қолдану арқылы оқушылардың функционалдық сауаттылығын қалыптастыру.
Мақсаты: Оқыту мен оқуда оқушылардың функционалдық сауаттылығын қалыптастыруда сын тұрғысынан ойлау жаңаша әдіс – тәсілдерін іс – тәжірибеде қолдану.
Міндеттері:
- Оқушылардың функционалдық сауаттылығын арттыру мақсатында оқыту стратегияларын, түрлі педагогикалық тәсілдерді қалай және қай жағдайда қолдану қажеттілігін дамыту;
- Желілік қоғамдастықта іс – тәжірибелерімен бөлісу, тарату ортақ проблемалардың шешімін табу.
№ | Іс- шара | Өткізу күні | Жауаптылар | Мониторинг және бағалау |
1. | Бағдарламаның 3 (базалық) және 1(ілгері) деңгейлері бойынша сертификатталған мұғалімдерінің мәліметтер қорына түзету жасап, мәліметтер қорын құру | Тамыз 2020 | ДОІЖО | Мәлімет қоры |
2. | Желілік қоғамдастық жұмыс жоспарын талқылау | Қырқүйек 2020 | Шығармашылық топ жетекшілері | Жоспар әзірлемесі |
3. | «Тәжірибедегі рефлексия» - тренинг өткізу | Оқу жылына 100 сағат | Смаханова А. | Рефлексивті есеп Бағалау Сертификат |
4. | «Тәжірибедегі рефлексия» - тренинг өткізу | Оқу жылына 100 сағат | Қасымбаева С. | Рефлексивті есеп Бағалау Сертификат |
5. | Диалогтік оқыту – оқыту үдерісіндегі белсенді әрекет қалыптастыратын оқытудың жаңа әдіс-тәсілі | Қазан | І,ІІІ деңгей мұғалімдері | коучингтің әзірлемесі, Рефлексивті есеп |
6. | коучинг «Feedbackтың оқу үрдісіне оң әсері» | Қазан | І,ІІІ деңгей мұғалімдері | коучингтің әзірлемесі, Рефлексивті есеп |
7. | тренинг Сыни тұрғыдан ойлау технологиясын сабаққа қолдану әдіс – тәсілдер | Қараша | ІІІ деңгейлі мұғалімдер | коучингтің әзірлемесі, Рефлексивті есеп |
8. | коучинг Оқушылардың логикалық қабілетін дамыту «Джигсо» әдісі арқылы. | Желтоқсан | ІІІ деңгейлі мұғалімдер | коучингтің әзірлемесі, фото, Рефлексивті есеп |
9 | коучинг «Сыныпты басқару қалай жүзеге асырылады?» | Қаңтар | ІІІ деңгейлі мұғалімдер | коучингтің әзірлемесі, фото, Рефлексивті есеп |
10. | тренинг Оқыту үдерісінде кері байланысты ұсынудың тиімді жолдары | Ақпан | ІІІ деңгейлі мұғалімдер | тренинг әзірлемесі, фото, Рефлексивті есеп |
11. | «Сабақты зерттеу» жүргізу 7 сынып | Наурыз | Математика – мұғалімі География – мұғалімі Физика – мұғалімі | Рефлексивті есеп |
12 | коучинг Интербелсенді әдіс арқылы бастауыш сынып оқушыларының бейінін шоғырландыру | Наурыз | ІІІ деңгейлі мұғалімдер | тренингтің әзірлемесі, фото, |
13. | «Сабақты зерттеу» жүргізу 7 сынып | Сәуір | Математика – мұғалімі География – мұғалімі Физика – мұғалімі | Рефлексивті есеп |
14 | Шығармашылық топтың отырысы | Мамыр айы | ДОІЖО | Қорытынды |